TVOJ STORY

„Čo by to bol za príbeh, keby v ňom nebola láska, sklamanie, zrada a pády, ale aj radosť či šťastie?“ To je otázka, ktorú si kladie tím mladých a kreatívnych ľudí, ktorých spájajú spoločné príbehy, vízie a sny. Tvojstory je príbeh – tvoj príbeh. Veľké aj malé veci, ktoré poznáme, sa raz museli začať. A začali sa príbehom skrytým v každodennom živote.

Všetky projekty od Tvojstory sú nositeľom tohto posolstva, lebo veria, že príbehy sú ukryté v každom z nás. Ich cieľom a víziou bolo vytvoriť niečo väčšie, niečo, pod čím budú spoločne vystupovať a spoločne tvoriť. Niečo nezávislé a vlastné, kde dokážu uplatniť svoje skúsenosti z rozličných oblastí videotvorby, social media managementu, marketingu, produkcie a umeleckej činnosti.

Venujú sa komerčným aj nekomerčným projektom od reklamných videí, spotov, aftermovies, až po videoklipy. Vlastným štýlom si šliapu cestu, na ktorej produkujú krátke filmy. Snažia sa o budovanie komunity ľudí s rovnakou „krvnou skupinou“ a usilujú sa o presadenie svetovo čoraz obľúbenejšieho trendu krátkych filmov na Slovensku.